O autorovi PhDr. Michael Václavík

  • Klinický psycholog a psychoterapeut, výcvikový terapeut, lektor a supervizor
  • Absolvent řady ucelených mnohaletých psychoterapeutických výcviků
  • Praxe ve Fakultní nemonici Ostrava a Psychoterapeutické praxi
  • Atestace z klinické psychologie a psychoterapie

V krátkosti o mně

Vystudoval jsem psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci, pětiletý výcvik v psychodynamické psychoterapii SUR, absolvoval jsem Psychoterapeutickou fakultu v Praze, výcvik v Katatymně imaginativní psychoterapii, atestaci v klinické psychologii a další atestaci v psychoterapii. Pronikal jsem do hlubin psychodiagnostiky, hlavně skrze Rorschachovu metodu.

Dále jsem studoval grafologii, absolvoval stovky konferencí a seminářů, ukončil komplexní výcvik v psychodynamické psychoterapii v BIP a stal se interním lektorem, terapeutem a supervizorem tohoto Institutu. Za dvacet let své dosavadní praxe na psychiatrických a psychoterapeutických zdravotnických zařízeních jsem se setkal se stovkami lidí v mnoha tisících hodinách psychoterapie.

V osobním životě miluji hory a pohyb v přírodě. Obdivuji výtvarné umění a hudbu, architekturu a lidskou tvořivost vůbec. Jsem tedy rád za vše krásné, čím je možné se opájet bez rizika kocoviny. Inspirují mě silné lidské příběhy v literatuře a filmech. Cením si kvalitního času otevřených rozhovorů s rodinou a s přáteli, ať už u dobrého jídla nebo při procházce. Mám rád cestování a poznávání různých podob a barev života, s jeho radostmi i strastmi. Jsem vděčný za naději a víru v sílu duše i Ducha.

Předplatné na 12 měsíců

cena: 0 Kč / rok (0 Kč / měsíc)

Můžou vás zajímat tyto články

error: