Novinky na webu uTerapeuta.cz


Nový článek na webu: Tři oříšky pro Popelku - Tři principy výchovy dětí, které ozdraví atmosféru Vaší rodiny

10. 6. 2022

Konečně se mi podařilo vyslyšet prosby několika rodičů, kteří by ocenili praktické tipy, jak navodit doma lepší výchovnou atmosféru. Jak se cítit jako rodiče méně vyčerpaní nebo dokonce zoufalí a jak dospět k tomu, že budou děti ochotněji poslouchat a méně se hádat či jinak provokovat.

Hodně inspirace, funguje to!

Nově publikovaný článek: Jak se spolu (ne)domluvit aneb Zlatá pravidla komunikace

13. 12. 2021

Povedlo se. Jak bylo 2. 10. 2021 (viz níže) avizováno, uTerapeuta.cz byl dnes publikován text, který popisuje nejčastější komunikační přešlapy. Na základě nabízených komunikačních pravidel můžete začít vylepšovat svou schopnost vyjádřit se a dospět porozumění v komunikaci s lidmi. Efektivní komunikace je schopnost, která se rozvíjí dlouhé roky. Ovšem pokud se nám nabízená pravidla povedou v hovoru s druhými uplatnit, dílčí i významnější úspěchy zažijeme ihned.

To je nadějné, ne?!

Nová možnost členství uTerapeuta.cz: Měsíční předplatné

25.11.2021

Zajímá Vás jen několik témat na webu? Stačí Vám do dalších článků jen ze zvědavosti nakouknout? Chcete si nejprve pár textů pročíst, a pak až se rozhodnout pro případné delší formy předplatného?
Pak oceníte novou možnost kratšího a levnějšího členství: na měsíc a za necelé dvě stovky. Měsíční předplatné na všechny články webu: "A to se vyplatí :-)"

Nová rubrika: Co pro Vás chystáme?

21. 11. 2021

V nové rubrice "Co pro Výs chystáme?" se najdete seznam článků, které bych rád v budoucnu sepsal a publikoval na webu. Do diskuze na Facebooku můžete napsat svůj tip. Upřednostníte tak publikaci témat, které považujete za důležité, před jinými. Díky!

Aktualizace článku: Sebepoškozování

10. 11. 2021

Článek o sebepoškozování se rozšířil o své nové kapitoly. Je popsán důležitý motiv pro poškození nás samotných - potřeba kontroly, ve kterém se většina z nás alespoň z části najde. V podkapitole Různé formy sebepoškozování jsou popsány dosti časté aktivity, při kterých nám ani nedochází, že zatímco si říkáme, jak chceme svůj život pozvednout, nevědomým cílem je ublížit si.

Dárkové poukazy - nově na webu

17. 10. 2021

Ocenili by Vaši známí, blízcí, hlubší psychologický vhled do témat, které ve svém životě řeší? Nenachází možnost probrat je osobně s odborníkem, ale většina článků na internetu se nezdá příliš objevná? Od dnešního dne můžete obdarovat své přátele, kolegy nebo rodinné příslušníky dárkovým předplatným.

V předvánočním čase nabídneme ještě vánoční grafický design zakoupených dárkových poukazů.

Dárkové poukazy

11. 10. 2021

Chystáme pro Vás dárkové poukazy na předplatné. Kolegyně, partner, rodina nebo jiní blízcí od Vás můžou dostat k jubileu nebo k Vánocům stovky stran o fungování duše a její léčbě...

Nejpozději 18.10.2021 budou k dispozici dva dárkové poukazy na čtvrtletní a roční předplatné, v následujících týdnech doplníme další grafické varianty, na kterých už pracujeme...

Aktualizace článku Anorexie: odjištěný granát v ruce

4. 10. 2021

Do textu byly doplněny další postřehy a pohledy, zejména na léčbu a rodinné vztahy.

Nové odstavce:

  • Pozor na černobílost
  • My si spolu tak rozumíme, nechápu, kde se v ní ta anorexie bere...
  • Zabránit hledání viníka, táhnout za jeden provaz
  • A bude hůř...
  • Konat nebo pojmenovat?

Publikace nového článku: Zlatá pravidla komunikace

2. 10. 2021

Připravujeme pro Vás nový článek o podmínkách, při jejichž dodržení vede mezilidská komunikace k porozumění, úlevě, plodným debatám. Každý z nás jistě alespoň jednou zažil hovor, který vedl spíše ke zranění, hádce, zostuzení. Čím se od sebe liší rozhovor, který vyčistí vzduch a zlepší nám náladu? A proč se jindy cítíme po diskuzi hůř a raději se před další dalšími rozhovory a kontaktem s dotyčným chráníme? Pokud je to téma, které Vás zajímá, můžete se těšit na článek o "zlatých" pravidlech komunikace. Publikován bude na "svatou Lucii", která přináší do života světlo, tedy 13.12.2021.

Celý text dostupný pro předplatitele za částku menší než 2,70 Kč za den

Cena: 980 Kč / rok

(82 Kč / měsíc)

Můžou vás zajímat tyto články

error: